Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Kraanikaussi keraamika SAMI GOLD/WHITE

ID: 4008
EAN: 5902557343171
SKU: REA-U1801
 • 130,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Paigaldusmeetod: Countertop
Valamu värvus: kuld/valge
Valamu sügavus (mm) 100 mm
Materjal: Sanitaarkeraamika
Valamu kõrgus (mm) 120 mm
Kraani auk: Mitte
Pesukausside pikkus (mm) 360 mm
Ülevooluava: Ei
Pesemisaluse laius (mm) 360 mm
Drenaažiava läbimõõt: 45 mm
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Tutvustame teile ilusat ja äärmiselt funktsionaalset ning kaasaegset kraanikaussi SAMI Gold White. See on toode, mis täidab täiuslikult teie vannitoa ruumi, säilitades samal ajal sisustuse veatu välimuse ja esteetika. Pesemisnõu sobib paigaldamiseks tööpinnale või kapile. See on valmistatud kvaliteetsest sanitaarkeraamikast. Tänu spetsiaalsele tootmisetapile on see vastupidav ja kergesti puhastatav ning värv ei pleekinud isegi paljude aastate pärast. Sobivad liitmikud ja pistikud oma valamu jaoks leiate meie teistest oksjonitest. Kutsume teid vaatama, mida meil on pakkuda. Sami kraanikaussi valmistamisel kasutati uusimat SLIM EDGE tehnoloogiat, mis võimaldas saada uskumatult õhukeste servadega kuju. Tervik oli viimistletud hooaja kõige kuumema värviga. Valge kraanikauss koos valge kraaniga moodustab täiusliku duo, mis rõõmustab kõiki. Fotol on kujutatud sama ilusa värviga kuldsed kraanid ja korgid koos Lugango kraanikaussiga.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!