Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

PÖÖRDLIK PIKENDUS REA COLT CHROME

ID: 9217
EAN: 5902557391875
SKU: REA-B0660
 • 18,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Garantii: 24 kuud
Värv: Chrome
Pikkus 95 mm
Lõpeta: läikiv
Tootja: Rea
Kirjeldus

Esitleme teile pöörlevat segistipikendust, millel on reguleeritav veejoa, 360-kraadine pöörlemisfunktsioon kolmes tasapinnas ja mitme nurga all seadistamise võimalus. See on suurepärane võimalus köögi või vannitoa funktsionaalsuse parandamiseks.
Valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, see on vastupidav ning kulumis- ja roostekindel, tagades pikaajalise töö.

Pööratavat pikendust on lihtne paigaldada ja see sobib enamiku tavaliste segistitega. Pikenduskomplekt sisaldab tihendite komplekti ja montaažikomplekti.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!