Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Edendamine
Edendamine

Rea Ferrano 160 vabalt seisev vann

ID: 3606
EAN: 5902557341689
SKU: REA-W0150
 • 1321,00 996,00

  - madalaim hind viimase 30 päeva jooksul

  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Vanni tüüp: vabalt seisev
Värv: Valge
Materjal: akrüül
Kõrgus 72 mm
Pikkus: 1600 mm
Võimsus 214 liiter
Lisatud : sifoon + mitmekordne katkestuspistik
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Kaunis ja väga funktsionaalne Ferrano vann täidab teie vannitoa ruumi suurepäraselt, säilitades samal ajal laitmatu välimuse ja sisekujunduse. Vann sobib paigaldamiseks vabalt seisva vannina mis tahes vannitoa ossa. See on valmistatud vastupidavast ning kahjustuste ja kriimustuste suhtes vastupidavast akrüülist. Tänu spetsiaalsele tootmisetapile on see vastupidav ja kergesti puhastatav. peegelkate Peegelkate on viimane kiht, mis sisaldab fluoropolümeerkiudusid. Need on paigaldatud antistaatilise meetodi abil, mis tagab täiesti tasase vanni pinna. Mirror Coat on väga vastupidav, mis kaitseb vanni ideaalselt kriimustuste ja kahjustuste eest. Teine oluline eelis on värvikindlus, tänu pinnakattele saate nautida toote laitmatut välimust aastaid.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!