Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Rea Stone dušialus kivi 90 x 90

ID: 5507
EAN: 5902557319954
SKU: REA-K9601
 • 212,00
  Tarneandmed: 2-4 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Materjal: mineraalne kivi
Värv: must
Dušikausi kõrgus: 3 cm
Drenaaži asukoht: keskel
Lõhnalõksu sisaldub: product_profile.value_YES
Garantii: 5 aastat
Tootja: Rea
Kirjeldus

Dušialused on igati täiuslikud. Dušialuse* kaunis välisstruktuur jäljendab täiuslikult looduslikku kivi. See sobib ideaalselt teie vannitoa moodsasse interjööri, rõhutades selle ilu ja muutes igapäevase kasutamise kirjeldamatuks naudinguks. on valmistatud loodusliku tekstuuriga mineraalsest kivist. See on pika kasutusea ja kõvadusega materjal, mis on lisaks sellele meeldivalt soe. Sellest materjalist valmistatud dušialused on täiesti siledad, stabiilsed ja neid saab paigaldada otse põrandale. Täiendav eelis on see, et servad ja nurgad on täiesti sirged, mis võimaldab neid paigaldada ilma vuugimördita. Selle loodusliku kivi välimusega tekstuur sobib suurepäraselt moodsasse interjööri, kuid sobib hästi ka klassikalisse universaalsesse interjööri.

Küsi toodet

product.attachment

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!