Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Vann SYDNEY BELLANTO LEFT 160cm

ID: 9640
EAN: 5902557393619
SKU: REA-W0252
 • 953,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Vanni tüüp: nurgas
Värv: Valge
Materjal: akrüül
Kõrgus 580 mm
Pikkus: 1590 mm
Laius (mm) 745 mm
Võimsus 224 liiter
Lisatud : sifoon + mitmekordne katkestuspistik
Garantii: 24 kuud
Tootja: Rea
Kirjeldus

Tutvustame teile ilusat ja äärmiselt funktsionaalset ning kaasaegset vanni. See on toode, mis täidab teie vannitoa ruumi ideaalselt, säilitades samal ajal sisustuse laitmatu välimuse ja esteetilisuse. Vann on mõeldud paigaldamiseks nurgavannina. Selle peamine omadus on selle täiuslikult kontuurne kuju, mis tagab mugava ujumisasendi. See on valmistatud vastupidavast ja kriimustuskindlast akrüülist. Tänu spetsiaalsele tootmisetapile on see vastupidav ja kergesti puhastatav.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!