Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Peidetud valamusegisti REA VIVA Gold + Box

ID: 6088
EAN: 5902557357536
SKU: REA-B6251
 • 98,00
  Tarneandmed: 2-4 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kraani tüüp: umywalkowa, wannowa
Kraanide kokkupanek: ścienna
Materjal: mosiądz
Dušipea tüüp: ceramiczna - firmy Sedal
Kõrgus (mm) 9 mm
Väljalaskeava ulatus (mm) 20 mm
Ühenduse läbimõõt: 1/2 cala
Garantii: 5 lat
Tootja: Rea
Kirjeldus

Viva valamusegisti on suurepärane valik igasse vannituppa. See on kohandatud vabalt seisvate või tööpinnal asuvate valamute varjatud paigaldamiseks. Messingist korpuse moodne kuju on kaetud kõrgeima kvaliteediga kullatud pinnakattega. Tänu sellele tehnikale on segisti kaitstud värvimuutuse ja korrosiooni eest. Varjatud kraanile on lisatud uuenduslik karbitüüpi paigaldussüsteem, mis on valmistatud plastist ja messingist sisekomponentidest. See süsteem võimaldab kraani kiiresti ja probleemideta paigaldada. Sisekomponendid on kaitstud võrega. Karbis on lisaks täpsuspiiraal, mis lihtsustab h3 paigaldamist.

Küsi toodet

product.attachment

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!