Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Peidetud valamusegisti REA VIVA Gold + Box

ID: 6088
EAN: 5902557357536
SKU: REA-B6251
 • 111,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kraani tüüp: pesemisbassein, Vann
Kraanide kokkupanek: krohvi all
Materjal: messingist
Värv: Kuld
Väljalaskeava ulatus (mm) 180 mm
Kattetehnoloogia: PVD / Electroplating
Dušipea tüüp: keraamiline - Sedal
Kõrgus (mm) 100 mm
Ühenduse läbimõõt: 1/2 tolli
Garantii: 5 aastat
Tootja: Rea
Kirjeldus

Viva valamusegisti on suurepärane valik igasse vannituppa. See on kohandatud vabalt seisvate või tööpinnal asuvate valamute varjatud paigaldamiseks. Messingist korpuse moodne kuju on kaetud kõrgeima kvaliteediga kullatud pinnakattega. Tänu sellele tehnikale on segisti kaitstud värvimuutuse ja korrosiooni eest. Varjatud kraanile on lisatud uuenduslik karbitüüpi paigaldussüsteem, mis on valmistatud plastist ja messingist sisekomponentidest. See süsteem võimaldab kraani kiiresti ja probleemideta paigaldada. Sisekomponendid on kaitstud võrega. Karbis on lisaks täpsuspiiraal, mis lihtsustab h3 paigaldamist.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!