Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel layouts.et Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA-5

Raamikomplekt peidetud WC-pottide jaoks

ID: 9278
EAN: 5902557392674
SKU: REA-E0009
 • 154,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Raami tüüp: do mis WC
Minimaalne paigaldussügavus: 90 mm
Paigalduskruvide vahekaugus: 18 cm, 23 cm
Loputatav: 3 / 6 litrów
Tapis d'insonorisation kaasa arvatud: product_profile.value_YES
Garantii: 10 aastat
Tootja: Rea
Kirjeldus

Äärmiselt funktsionaalne peidetud tualeti raam. See on toode, mis täidab suurepäraselt vannitoa ruumi, säilitades samal ajal interjööri laitmatu välimuse ja esteetika. Raam on mõeldud süvistamiseks. Sobib tänu universaalsele kinnitusavade laiusele kõigi Rea kausside ja teiste tootjate kausside jaoks. See oli valmistatud roostevabast terasest. Tänu spetsiaalsele tootmisfaasile on see ülimalt vastupidav. Raam on varustatud heliisolatsioonimatiga, torude komplektiga, komplektiga raami paigaldamiseks ja montaažikomplektiga WC-poti riputamiseks.

Küsi toodet

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!