Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Paigaldusmeetod
Countertop (109)
Valamu värvus
kiviimitatsioon (36)
Kraani auk
product_advanced_searcher.empty_field
Ülevooluava
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside pikkus - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside laius - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Glamuursed kraanikausid

Glamour valamud – stiilne vannitoavarustuse element

Valamu on vannitoa varustuse üks põhielemente, mida peate meeles pidama. Soovitame seda sobitada ülejäänud keraamikaga, nagu WC-pott ja vann või dušš. Elegantne kraanikauss eeldab ka vastavat raami, mistõttu on hea sobitada ka see õige aku, seebi dosaatori, peegli ja valgustusega.

Muide, ei tohi unustada, et esteetika peaks käima käsikäes funktsionaalsuse ja praktilisusega. Seetõttu peab glamuurne kraanikauss olema mugav kasutada ja vastupidav, et ei kardaks intensiivset kasutamist. Seega saate valida väiksemate mudelite kasuks, näiteks laiusega 35 sentimeetrit, või suuremate – laiusega 81 sentimeetrit.

Elegantsed valamud: töölaud, letialune ja eraldiseisev

Meie poe pakkumine sisaldab disainvalamuid, mis on kohandatud iga kasutaja ja iga vannitoa vajadustele. Valikus on glamuuritasapinnalised, letialused ja eraldiseisvad kraanikausid. Viimased on ülimalt muljetavaldavad, on omaette kaunistuseks ja töötavad eriti hästi suurtes vannitubades ja vannitubades.
Lauapealsed kraanikausid, mille kujul pole piiranguid, annavad suurima ruumi loovusele. Sel juhul saate valida isegi kõige originaalsema ja mittestandardsema – ümmarguse, ovaalse, ruudu, ristkülikukujulise, nurga, lainelise ja paljud teised.

Glamuursed ja käsitsi valmistatud keraamilised kraanikausid – valikus on palju disainilahendusi

Disainerkraanikausid on tooted, mis tõmbavad kohe tähelepanu. Meie sortimendis on glamuursed valged ja mustad, looduskivi imiteerivad, puitu imiteerivad kraanikausid, värvilised keraamilised erineva disainiga, suurema või väiksema kullalisandiga kraanikausid ja isegi sinise värviga.
Olenevalt mudelist võivad need olla erineva viimistlusega – täiesti matist kuni läikivani. Nii suur valik erinevaid disainilahendusi võimaldab teil sobitada keraamilise valamu ja muud kraanikausid täpselt teie ootustele, nõudmistele ja kogu vannitoa paigutusele.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!