Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Valamu värvus
product_advanced_searcher.empty_field
Ülevooluava
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Komplektid

Tasub palju tähelepanu pöörata valamu valikule, sest see on üks kõige sagedamini kasutatavatest vannitoa seadmetest. Seetõttu peab seda olema eelkõige mugav kasutada. Samas võib ka märkamatu pesemisnõu olla esteetiliselt oluline kujunduselement ja isegi interjööri ainulaadne kaunistus. Kõik sõltub valitud disainist. Rea tootevalikusse kuuluvad muu hulgas ka äärmiselt elegantsed suurtasandilised valamud, mis on üha populaarsem valik stiilsetesse ruumidesse. Ideaalne kombinatsioon funktsionaalsusest ja erakordsest šikist, mis võib kaunistada ka teie vannituba! h2. Kohapealne valamu – ideaalne disainvannitoa jaoks. Lauapesu on viimastel aastatel olnud tõeline sisekujundushitt. Sellel on mitu põhjust. Esiteks on see iseenesest äärmiselt dekoratiivne ja palju väljendusrikkam kui süvistatud valamu. Suur disainide, värvide ja vormide valik võimaldab teil valida tõeliselt originaalse ja huvitava lahenduse. Saadaval on kandilised vannitoa valamud, mis erinevad üksteisest: – kuju – nt ümmargune kausikujuline, ristkülikukujuline, ruudukujuline või isegi ebakorrapärane; – värv – kas klassikaline valge või kõik vikerkaarevärvid, sealhulgas must või kuldne; – materjal, millest need on valmistatud – näiteks keraamika, kivi või selle imitatsioon või isegi klaas; – suurus – nii kausi suurus kui ka kujunduse enda massiivsus; – stiil – saadaval on tööstuslikus, glamuurses, minimalistlikus, retro ja paljudes muudes stiilides esemeid. Teiseks võimaldab valamu tänu oma vormile ka hoolikalt valitud tööpinna nähtavale toomist. Lisaks töötab see väga hästi igapäevaseks kasutamiseks. h2. Rea tööpinna valamud – meie valik. Rea valikus on äärmiselt mitmekesine valik esemeid, mida iseloomustab nende täpne teostus ja sensatsiooniline stiil. Pakume nii suuri kui ka väikeseid, sügavaid ja madalaid, ümara ja geomeetrilise kujuga valamuid. Kui soovite nii esteetilisust kui ka vastupidavust, siis on Rea tööpinna valamu ideaalne valik.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.