Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Kõrvaklapid, vihmasadu

Mõnus ja värskendav dušš? Vihmadušš pakub teile erakordset lõõgastust sooja või jaheda vee ojades. See mitte ainult ei muuda igapäevast vanniskäiku nauditavaks, vaid kaunistab edukalt ka iga vannituba, suurendades selle funktsionaalsust. Klassikalise telefonitoruga komplektis vannitoa vihmadušid näevad elegantsed välja ja suurendavad kasutaja mugavust. Saate seadistada vee täiusliku temperatuuri (tänu termostaadile on see äärmiselt lihtne) ja tunda miljoneid pritsivaid tilkasid oma kehal. Vihmadušš on toode, mis muudab täielikult teie duši kvaliteeti. Kasutades meie pakkumises olevaid tooteid, saate nautida igapäevast hügieenihooldust. Kvaliteetne dušipea ja vihmadušipea on tooted, mida tasub oma vannitoas kaasas kanda. Kui teil on mõlemad, saate valida, kuidas soovite duši all käia. Tutvu meie valikuga ja vali sealt oma vajadustele vastav dušipea ja vihmadušipea!

Millised on käsiduši ja vihmadušipea eelised?

Dušiga vannitoa korraldamisel on voolikuga dušipea tavaliselt esimene liitmike element, mis loetakse ostetavaks. Loomulikult on dušiotsik hädavajalik element, mis võimaldab teil dušši kasutada. Siiski tasub olla teadlik, et see ei pea olema ainus seade, mis võimaldab duši all käia.
Lisaks sellele saate oma vannituppa paigaldada ka vihmaduši, mis võimaldab teil duši all käia risti langeva ojaga. Paljude inimeste jaoks on dušivann väga meeldiv ja lõõgastav. Voo tugevuse mugav reguleerimine võimaldab teil kohandada seda vastavalt oma vajadustele. Kui teile meeldib valikuvõimalus, siis nii telefonitoru kui ka vihmaduši paigaldamine duši alla võimaldab teil kasutada soovitud režiimi.

Avastage meie dušipeade ja vihmapeade valikut

Võib tunduda, et vihmadušipea töötab alati ühtemoodi, nii et valitud mudelil pole suurt tähtsust. See ei vasta päris tõele, sest iga süvistatav vihmadušš või pinnapealne vihmadušš on veidi erineva suuruse ja funktsionaalsusega. Meie poes saadaolevad üksikud mudelid erinevad tehniliste parameetrite poolest, mõjutades näiteks veejoa tugevust.
Oleme teadlikud, et meie klientidel on erinevad esteetilised eelistused ja erinevad ootused nii vihmaduššide kui ka dušipeade funktsionaalsusele. Kui teie vannitoasisustus on musta värvi, siis tõenäoliselt soovite, et dušši kasutamist võimaldav furnituur oleks samuti must. Sellises olukorras on hitt must dušiotsik ja sama värvi vihmadušiotsik.
Meie pakkumisest leiad kvaliteetseid tooteid, mis võimaldavad reguleerida veejuga – kitsast suhteliselt kõrge rõhuga kuni veidi laialivalguvamani, mida kasutad ilmselt iga päev. Meie poes on ka vihmadušipea, mida saad osta ka mustana.
Kõik meie sortimendis olevad duši- ja vihmaotsad on tooted, mis on valmistatud detailidele ja detailidele tähelepanu pöörates. Tänu sellele võite olla kindel, et need pole mitte ainult esteetilised, vaid ka funktsionaalsed ja kahjustustele vastupidavad.
Oleme teadlikud, et vannituba on üsna spetsiifiliste tingimustega ruum. Seetõttu oleme veendunud, et kõik meie pakkumises olevad tooted on vastupidavad niiskusele ja sagedastele temperatuurimuutustele. Tutvuge meie sortimendiga ja valige sealt oma vajadustele ja vannitoa kujundusele kohandatud furnituur!

Vihmadušš on suurepärane lahendus ka eakatele ja kõigile, kellel võib olla raske telefonitoru duši all hoida. Käed vabastades on neil lihtsam turvalist vanni võtta lihtsalt putkas seistes.

  • Meie pakkumises vihmasajud *

Seoses kasvava huviga vihmaduššide vastu sisaldab meie pakkumine vannitoavarustuse elemente mitmes versioonis, mille vahel valida. Need erinevad, nt. paigaldusviis (pind ja tasapind), samuti saadaolevad funktsioonid ja kuju. Ruudukujulised vihmadušid on populaarsed ja äärmiselt disainitud. Neil on suur pind hajutatud aukudega, mille kaudu vesi voolab.

Millised elemendid mõjutavad mugavust toruga vihmaduši kasutamisel?

- tugev töötlus roostevabast terasest, mis on vastupidav niiskusele ja kõrgetele temperatuuridele, ei ole korrosioonile vastuvõtlik,

- termostaat püsiva veetemperatuuri seadistamiseks,

- võimalus reguleerida vee voolamise intensiivsust – õrn või intensiivne vool,

- telefonitoru puhul – käepideme sobiva läbimõõduga, et see sobiks ideaalselt kättee,

- vihmadušipea puhul – võimalus vabalt reguleerida vihmaduši hoova seadistust ja nurka.

Meie pakkumine sisaldab nii lae vihmadušši kui ka seinale kinnitatavat versiooni. Vihmadušivars on õige suuruse ja pikkusega, et duširuumis oleks suurem ulatus.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!